מרחב מודעות

מרחב מודעות הינו בית להתפתחות תודעתית. מרחב בטוח ומוגן המוביל לחשיפת רבדים שונים של התודעה, מזמין למסע של גילויים ואהבה עצמית.

מרחב מודעות הינו בית ספר לפיתוח התודעה. מרחב בטוח ומוגן המוביל לחשיפת רבדים שונים של התודעה, מזמין למסע של גילויים ואהבה עצמית. המרחב שם לעצמו כיעד לאפשר לכל המבקש להביא שינוי בחייו וללמוד לחיות חיים מודעים, להצטרף לקהילה המאמינה בכוחה של הנאה והגשמה. חווית החיבור וההשראה הפנימית מאפשרת תקשורת עם חלקים גבוהים של התודעה.

מרחב מודעות נחווה אצל אלפי אנשים כבית, משום שלראשונה בחייהם הם מקבלים מקום לביטוי תחושת הנשגבות הקיימת בהם מאז ומתמיד. התהליכים השונים מבית “מרחב מודעות” נחווים אצל רבבות של אנשים כתהליכים “משני חיים”, המעצימים את החוזקות, ומאפשרים חיבור לסינגולריות ופיתוח חלקים מטא קוגנטיביים.

מרחב מודעות לוקח חלק בפרויקטים תודעתיים בינלאומיים, ואף משתתף במחקר מדעי בשיתוף מדענים בינלאומיים.

אחת מאבני היסוד של מרחב מודעות הינו הסנכרון בין רוח וחומר, כך שהמידע אינו נותר עוד בגדר ידע גבוה, אלא ממומש הלכה למעשה בחיי היומיום, ברמת הגוף והחומר. ככל שנלמד לדייק את הרטטים שלנו, לעדכן את האמונות בתת המודע כך שיהיו תומכות ומקדמות, כן גם מבחן התוצאה (להלן: החיים שלנו) יחווה על ידנו, כמהנה ומספק. דגש רב בתפיסת “מרחב מודעות” מושם על “הגם וגם“: גם רוח, גם חומר. ידע המחובר לקרקע, למבחן התוצאה. התהליך פורץ את גבולות הלימוד והעבודה המנטאלית, מרמת התודעה, עובר דרך כל השכבות אל היום-יום, גם בשעות הערות וגם בשעת השינה. אחדות הניגודים היא הרבה יותר מסך כל חלקיה. המרחב מסייע לאנשים ללמוד להיות המודל הטוב ביותר, עבור עצמם, דרך ברורה ומובנית לשינוי בעל משמעות. לחיים שהם גן עדן. “מרחב מודעות” הוקם על ידי פריידי מרגלית בשנת 2010.

לוגו מרחב מודעות
פריידי מרגלית, לצאת מהמטריקס, מרחב מודעות
מרחב מודעות פריידי מרגלית, קהל - לצאת מהמטריקס
אלימור-הניג, מנכ״ל מרחב מודעות
לוגו מרחב מודעות

רוצים לדעת עוד? הכנסו אל אתר הבית של מרחב מודעות