פיתוח
חדשנות.

ילדינו גדלים בעולם מלא גירויים, דינאמי, מהיר ולעיתים אף מאיים. שאיפתנו כמורים וכהורים, לסייע להם באמצעות הקניית כלים להתמודדות עם סיטואציות מגוונות. מטרתה של תוכנית “המשחק” הינה לחזק את הכוחות הקיימים אצלם ולאפשר להם התנהלות מיטבית בתחומי החיים השונים, תוך שימת דגש על פיתוח חשיבה יצירתית, מנהיגותית, – לקיחת אחריות וראיית האחר.

 

אייקון למידה
אייקון מנהיגות

הכוחות
הפנימיים

התלמידים ילמדו יכולת התבוננות פנימית, חקירה עצמית והקשבה לצרכים הפנימיים שיסייעו להם להבין ביתר קלות את עולמו הפנימי. הכלים מובילים להעצמת האישיות לביטחון, קבלה עצמית, שמחה, יצירה ועוד המון גילויים מרתקים ומרגשים. הילד לומד להשתמש בכוחות שקיימים בו על מנת לשפר את חייו בתחומים שיבחר והכוחות הללו, ימשיכו ללוות אותו בהמשך, לאורך חייו.

ארגז
הכלים.

כל הכלים הם למעשה כוחות פנימיים שהילדים מגלים בעצמם, וביחד מהווים ארגז כלים המורכב מסדרת יכולות מטא-קוגנטיביות (חשיבה על חשיבה), ההופכות לאורח חיים. בכל שיעור הילדים לומדים להפעיל כוח אקטיבי אחר מתוך עצמם, בשאיפה ללמד אותם  להיות המנהלים והאחראיים על חייהם , ולפתח אצלם את האמונה שביכולתם להשפיע רבות על תחומי חייהם. כלים אלו, הינם כלים לחיים, שיסייעו בידם להתמודד עם שינויים, אתגרים, חוסר ודאות או כל מצב שהמציאות תביא לפתחם. מטרתם לעזור להם להיות בכל נקודת זמן הגרסה הכי טובה של עצמם.

אייקון מחשבה