פיתוח
חדשנות.

ילדינו גדלים בעולם מלא גירויים, דינאמי, מהיר ולעיתים אף מאיים. שאיפתנו כמורים וכהורים, לסייע להם באמצעות הקניית כלים להתמודדות עם סיטואציות מגוונות. מטרתה של תוכנית “המשחק” הינה לתרגם עבורם את המציאות ולאפשר להם התנהלות מיטבית בזירות החיים השונות, תוך שימת דגש בפיתוח חשיבה יצירתית, מנהיגותית, מלאת אחריות וראיית האחר.

אייקון למידה
אייקון מנהיגות

כוחות
לחיים.

כל תלמיד יפתח יכולת התבוננות פנימית, חקירה עצמית והקשבה לצרכיו הפנימיים שיסייעו לו להבין ביתר קלות את עולמו הפנימי. הכלים מובילים להעצמת האישיות בביטחון וקבלה עצמית, שמחה, יצירה ועוד המון גילויים שהופכים את חווית הקיום לחוויה של משחק מרתק ומרגש . הילד לומד להשתמש בכוחות שקיימים בו על מנת לשפר ולהתמודד עם מציאות חייו בכל התחומים והכוחות הללו, ימשיכו ללוות אותו בהמשך, לאורך כל החייו.

ארגז כלים
תודעתי.

כל הכלים הם למעשה כוחות פנימיים שהילדים מגלים בעצמם, וביחד מהווים ארגז כלים תודעתי המורכב מסדרת יכולות מטא- קוגנטיביות (חשיבה על חשיבה), ההופכות לאורח חיים. בכל שיעור הילדים לומדים להפעיל כוח אקטיבי אחר מתוך עצמם, כחלק מההבנה כי איננו רק “שחקנים” זוטרים, פיונים על לוח המשחק, כי אם מנהלים ואחראיים, היוצרים את המשחק כולו. כלים אלו, הינם כלים לחיים, שיסייעו בידם להתמודד עם שינויים, אתגרים, חוסר ודאות או כל מצב שהמציאות תביא לפתחם. מטרתם לעזור להם להיות בכל נקודת זמן הגרסה הכי טובה של עצמם.

אייקון מחשבה